واحد بازرگانی

+98 922 231 6184

سامانه رطوبت سنج غیر تماسی

تولید دستگاه‌های رطوبت سنج غیر تماسی

رطوبت‌سنج برای چه صنایعی مناسب است؟

رطوبت‌سنج ویرایکو برای اغلب خطوط تولید بهینه شده است. اما ما با تمرکز بر روی ساخت و تولید رطوبت‌سنج غیرتماسی برای صنایع معدنی و کارخانجات تغلیظ، همچون فولاد، سعی داریم، محصولی بهینه شده برای این صنعت را به مشتریان خود ارائه دهیم.اگرچه سیستم رطوبت‌سنجی غیر تماسی برای طیف وسیعی از مواد و محصولات صنعتی استفاده می‌شود؛ اما هر ماده با توجه به مشخصات فیزیکوشیمیایی و شکل منحصربفرد خطوط تولید آن نیاز به بهینه‌سازی و طراحی بهینه مناسب خود را دارد که ما در ویرایکو با نگاه به این موضوع محصولات خود را تولید می‌کنیم. رطوبت‌سنج غیر تماسی ویرایکو برای صنایع و مواد زیر بهینه عمل می‌کند و کاربردی است..

کنسانتره محصولات معدنی

ما میزان رطوبت کنسانتره محصولات معدنی را در هر مرحله از تولید بررسی می‌کنیم

رطوبت سنجی گندله آهن

رطوبت‌سنجی گندله آهن از اهمیت بالایی برخوردار است که ما در تمام مراحل دیسک، قبل از کوره و پس از آن آن را بررسی می‌کنیم

رطوبت سنجی کنسانتره آهن

کنسانتره آهن از مرحله فلوتاسیون تا مرحله گندله‌سازی مهم بوده که با نصب کدورت‌سنج غیر تماسی بررسی می‌شود.

رطوبت‌سنج غیرتماسی چیست؟

رطوبت‌سنج غیرتماسی دستگا‌ه های هوشمندی هستند که بدون تماس با سطح نمونه، و با روش‌های مختلف ارزیابی، رطوبت مواد مختلف صنعتی را مورد بررسی قرا ر می‌دهند. رطوبت‌سنج‌های غیر تماسی عموماً سیستم‌های از بخش‌های پیشرفته ارزیابی رطوبت و ارسال داده تشکیل شده‌اند. شرکت ویرایکو با تولید دستگاه‌های رطوبت‌سنج غیرتماسی، این محصول را برای طیف وسیعی از صنایع و بویژه صنایع معدنی توسعه داده است.
رطوبت‌سنجی در معادن و بویژه بررسی کیفیت مواد معدنی تولید شده، اهمیت بسیار بالایی دارد. ما در ویرایکو دستگاه رطوبت‌سنج را برای صنایع مختلف تولید و بهینه می‌کنیم. ما رطوبت‌سنج را مطابق با نوع ماده معدنی، میزان رطوبت و شرایط صنایع طراحی و تولید می‌کنیم.

چرا رطوبت‌سنج غیر تماسی ویرایکو مناسب است؟

ما رطوبت‌سنج غیرتماسی را بر اساس نوع ماده، وضعیت خطوط تولید و سرعت خط تولید طراحی و تولید می‌کنیم. رطوبت‌سنج غیر تماسی ویرایکو به دلایل زیر می‌تواند برای شما مفید و بصرفه باشد.

کاربردی در سرعت‌های بالای خطوط تولید

داده‌برداری برخط و ارسال داده‌ها بر روی سرور

قابل نصب بر روی تمامی خطوط تولید و نوار نقاله

خدمات پس از فروش دائمی و پشتیبانی فنی

بهینه‌سازی خطوط تولید بر اساس فیدبک رطوبت‌سنج

داده‌کاوی و ارزیابی سیستم بر اساس داده‌های رطوبت سنجی

دستگاه‌های رطوبت‌سنج غیرتماسی ویرایکو برای چه صنایعی کاربرد دارد؟

رطوبت‌سنج غیر تماسی برای تمامی صنایعی که در فرآیند تولید نیاز به کنترل میزان رطوبت فرآورده و یا محصول خود دارند؛ کاربردی است. صنایعی همچون تولید و فرآوری مواد معدنی بوِیژه آهن و صنایع فولادی که اغلب برای رطوبت‌سنجی کنستانتره آهن و یا گندله استفاده می‌شود. از جمله صنایع دیگری که از رطوبت‌سنج غیر تماسی استفاده می‌کنند صنایع پتروشیمی، صنایع غذایی و … اشاره کرد.

برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه‌های رطوبت‌سنج غیرتماسی ویرایکو شما می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا با کلیک بر روی لینک زیر اطلاعات خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.