درباره ما

درباره شرکت بینایی ماشین و اتوماسیون هوشمند صنعتی ویرایکو

شرکت ویرایکو (بازوی بینایی ماشین هلدینگ هوش مصنوعی ویراسنس) از معدود شرکت‌های ایرانی در حوزه اتوماسیون صنعتی مبتنی بر بینایی ماشین بوده که از سال 1399 پایه گذاری شده است. ویرایکو با توجـه به پیشـینه موفـقی که در زمینـه ی اجـرای پروژه‌های بینایی ماشـیـن و اینترنت اشیاء (IOT) دارد؛ فعالیت گسترده خود را از سال 1400 شروع کرده و اقـدام به تولـیـد دستگـاه هـای سفارشی سازی شده سـورتـیـنـگ خودکار و کنتـرل کیفیـت هـوشمنـد قطعـات مختلف صنعتی کـرده اسـت. این شرکت از پنج دپارتمان الکترونیک، مکانیک، هوش مصنوعی، اپتیک و نرم‌افزار تشکیل شده که شامل محققین و متخصصین صاحب نظر در حوزه‌های مربوطه می‌باشند. ویرایکو با ساختن بازوی صنعتی برای هوش مصنوعی، قادر به شناسایی دغدغه‌های صنعت‌گران بوده و با کمک نیروی انسانی متخصص و استراتژی‌های خلاقانه هوش‌مصنوعی به رفع مشکل می‌پردازد. ویرایکو با اتکا بر دانش و فن‌آوری روز و کار تیمی موفق، تولیدات خود را گسترش داده و اهداف شرکت را برای تبدیل شدن به قطب اتوماسیون صنعتی کشور پرورش داده‌ است.

شرکت خدمات بینایی ماشین و اتوماسیون هوشمند صنعتی ویرایکو دارای شش دپارتمان اصلی است. دپارتمان‌های ما عبارتند از:

دپارتمان توسعه نرم‌افزار

دپارتمان اپتیک

دپارتمان مکانیک

دپارتمان هوش مصنوعی

دپارتمان برق و الکترونیک

دپارتمان فروش و بازرگانی

ما در ویرایکو بهترین‌های شهر مشهد را در کنار هم و در قالب تیم ویرایکو گردهم آورده‌ایم. چیزی که همواره به آن افتخار کرده‌ایم؛ تیمی متشکل از جوانان خلاق، پویا و متخصص حوزه های مختلف است که چکیده آن طراحی و تولید یشرفته‌ترین سیستم‌های اتوماسیون هوشمند صنعتی بوده است. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

چرا ویرایکو را انتخاب کنیم؟

ویرایکو درکنار خدمات تخصصی اتوماسیون هوشمند صنعتی و بینایی ماشین، کلیه خدمات پس از فروش و پشتیبانی محصولات خود را برای مدت طولانی به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این شرکت دانش بنیان، آماده است تا خدمات خود را به طیف وسیعی از صنایع در حوزه‌های فولاد و معدن، نفت و پتروشیمی، قطعه‌سازی و کلیه صنایع کوچک ومتوسط که دارای خطوط تولید پیوسته هستند؛ ارائه دهد. راهکارهای مهندسی ما این فرصت را فراهم می‌کند تا کارخانجات، تولید کنندگان و صنایع مختلف، بهره‌وری متفاوتی را تجربه کرده و کیفیت و سرعت بالاتر تولید را در کنار صرفه‌جویی و امکان مدیریت بهتر منابع، تجربه کنند.

مزیت ویرایکو چیست؟

توسعه انجین‌های هوش مصنوعی

تیم هوش مصنوعی و بینایی ماشین ویرایکو از بروز ترین دانش فنی و کتابخانه‌های هوش مصنوعی، برای عملکرد محصولات خود استفاده می‌کند.

طراحی و ساخت دستگاه سفارشی

ویرایکو با اتکا به دانش فنی تیم مکاترونیک خود، پیشرفته‌ترین دستگاه‌های اتوماسیون هوشمند صنعتی را طراحی و تولید می‌کند.

دانش فنی اپتیک و لیزر

بخش اپتیک و نور شرکت ویرایکو یکی از مهمترین نقاط قوت این شرکت در طراحی و ساخت محصولات بینایی ماشین و اتوماسیون هوشنتد صنعتی است.

سفارش محصول و خدمات

برای دریافت خدمات سفارشی ویرایکو. تنها کافیست اطلاعات زیر را وارد کنید؛ کارشناسان فروش ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.