سامانه سورتینگ هوشمند

تولید سفارشی دستگاه‌های سورتینگ هوشمند مبتنی بر بینایی ماشین

سورتینگ هوشمند ویرایکو چیست؟

شرکت خدمات بینایی ماشین و اتوماسیون هوشمند ویرایکو با پشتوانه تجربه خود در توسعه سیستم‌های بینایی ماشین و نیروی متخصص خود، نسبت به هوشمند‌سازی خطوط تولید اقدام نموده و سورتینگ هوشمند صنعتی را برای کارخانجات و خطوط تولید فراهم آورده است.
چیزی که سورتینگ هوشمند ویرایکو را متمایز می‌کند؛ استفاده از سیستم‌های هوش مصنوعی و بینایی ماشین بوده است. ما سیستم‌های سورتینگ مبتنی بر بینایی ماشین را بصورت سفارشی سازی و برای کلیه خطوط تولید طراحی و اغلب محصولات و قطعات تولیدی با ابعاد و مواد اولیه متفاوت، طراحی و تولید می‌کنیم.

بینایی ماشین، راهکار سورتینگ هوشمند ویرایکو

سورتینگ هوشمند مبتنی بر بینایی ماشین ویرایکو کاربردهای بسیاری در صنایع دارد.کنترل ابعادی، کنترل ظاهری و در نهایت کنترل کیفی قطعات و محصولات صنعتی از جمله کاربردهای سیستم‌های سورتینگ هوشمند ویرایکو بوده است. سرعت بالا، دقت بالا و کاهش خطای انسانی در سورتینگ جز برجسته‌ترین مزیت‌های این سیستم بوده است.

کنترل ابعادی

ابعاد قطعات از زوایای مختلف و با بینایی ماشین سنجیده می‌شود

کنترل ظاهری

کیفیت ظاهری محصولات از نظر آسیب‌های فیزیکی مورد بررسی قرار می‌گیرد

کنترل کیفی

با دقت و سرعت بالا تمام محصولات و قطعات مورد ارزیابی کیفی قرار می‌گیرد

چه چیزهایی با سورتینگ هوشمند ویرایکو قابل تفکیک هستند؟

این دستگاه قابلیت سورت کردن قطعات با ابعاد، شکل ظاهری و متریال متفاوت را دارد. با سفارشی سازی این دستگاه مطابق نیاز صنایع مختلف، الگوریتم‌های هوش مصنوعی و بینایی ماشین در کنار دوربین‌های وظیفه کنترل قطعات و محصولات صنعتی را به عهده دارد و پس از تشخیص قطعات با کیفیت‌های متفاوت، بوسیله سیستم‌های مکانیکی سفارشی، قطعات از یکدیگر تفکیک می‌شوند.

نمونه‌های دستگاه سورتینگ هوشمند ویرایکو

دستگاه سورتینگ هوشمند واشرهای سیستم‌های سوخت رسان خودرو

این دستگاه سورتینگ هوشمند سفارشی با تنوع کنترلی بیش از 16نوع واشر در ابعاد، ظاهر، رنگ و متریال متفاوت طراحی و ساخته شده است و وظایف خودرو با سرعت و دقت بسیار بالا انجام می‌دهد.

دانش فنی اپتیک و لیزر

این دستگاه سورتینگ هوشمند سفارشی با تنوع کنترلی بیش از 16نوع واشر در ابعاد، ظاهر، رنگ و متریال متفاوت طراحی و ساخته شده است و وظایف خودرو با سرعت و دقت بسیار بالا انجام می‌دهد.

دستگاه‌های سورتینگ هوشمند ویرایکو برای چه صنایعی کاربرد دارد؟

این دستگاه‌ها برای طیف وسیعی از صنایع نیازمند سورتینگ کاربردی است و قابلیت سفارشی‌سازی در این صنایع را دارد. کلیه صنایع قطعه‌سازی، صنایع دارو سازی، مواد غذایی که دارای حساسیت‌های بالای کیفی هستند؛ می‌توانند از خدمات سفارشی‌سازی شده سورتینگ هوشمند ویرایکو استفاده کنند.