حوزه های فعالیت

قطعه سازی

از مونتاژ و کیفیت قطعات بی عیب و نقص با راه حل های بازرسی و سورتینگ پیشرفته ما اطمینان حاصل کنید. ما با توسعه دستگاه‌های سورتینگ قطعات صنعتی، کنترل ابعادی و ظاهری قطعات مختلفی که در صنایع مختلف تولید می‌شوند را مورد بررسی قرار می‌دهیم. حوزه فعالیت ما در زمینه قطعه سازی به صنایع بسیاری همچون قطعه سازی خودرو و سایر صنایع قطعه ساز معطوقف می‌شود.

معدن و صنایع فولاد

بینایی ماشین و اینترنت اشیاء در صنعت معدن و صنایع فولاد کاربردهای بسیاری دارد. ما با توسعه اتوماسیون‌های صنعتی هوشمند برای معادن و صنایع فولاد، سیستم‌های کنترلی ، اندازه‌گیری و پایش فرآیندهای مربوط به انتقال مواد، خردایش، گندله سازی و فرآیندهای مربوط به ذوب فولاد و فرآوری مواد معدنی را طراحی و تولید می‌کنیم.

گندله سازی

انتقال مواد

فرآیند فرآوری و ذوب

صنعت نفت و پتروشیمی

صنعت نفت و پتروشیمی دارای فرآیندهای پیچیده و حساسیت بسیار بالایی هستند. ما در این حوزه با استفاده از دانش خود در هوشمند سازی اتوماسین‌های هوشمند صنعتی، بینایی ماشین و اینترنت اشیاء، سامانه‌های پایشی متعددی را برای کنترل کیفی فرآیندهای این صنایع توسعه داده‌ایم.

صنایع دارای خطوط تولید پیوسته

ما سیستم‌های اتوماسیون هوشمند سفارشی را برای خطوط تولید متوسط تا بزرگ طراحی و تولید می‌کنیم. با توجه به وجود تعداد بالای پارمترهای تحت کنترل در خطوط تولید پیوسته، از قبیل: سرعت بالا، دقت بالا و انواع پارامترهای فیزیکی تاثیرگذار در کنترل کیفی، ما با استفاده از بینایی ماشین، اینترنت اشیاء و انواع اندازه‌گیرهای هوشمند، اتوماسیون‌های صنعتی موجود در کارخانجات را هوشمند میکنیم و داده برداری و تحلیل داده‌ها را بصورت برخط کنترل می‌کنیم.